System zakupów
Należymy do
 • Rolki termiczne do kas fiskalnych

  Rolki termiczne do kas fiskalnych

  Rolki termiczne do kas fiskalnych są jednymi z najbardziej popularnych produktów wśród sieci super i hipermarketów.

  Produkty firmy KINGPAK, wyróżniają się doskonałą jakością. Najlepiej spełniają wymagania każdego, kto szuka produktów najwyższej jakości.

  Papier termiczny stosowany w produkcji rolek do kas i POS posiada certyfikat zgodny ze standardami FSC - jest przyjazny dla środowiska. Idealnie dostosowuje się do wszystkich znanych modeli kas fiskalnych.

  Innym fundamentalnym aspektem rolek do kas firmy KINGPAK jest jakość nadruku i trwałość kolorów. Nadruki utrzymują się przez min. 5 lat, co pozwala na trwałe przechowywanie paragonów bez uszkodzeń.

  Technologia drukowania stosowana w połączeniu z jakością papieru, pozwala zrealizować technicznie doskonałe rolki. Nasze rolki nie tylko nie blakną, ale są odporne na zmiany temperatury także w wilgotnym środowisku.

  Dostępny park maszynowy pozwala na zadrukowanie rewersu rolki kasowej w ośmiu kolorach. Tak przygotowane produkty, mogą zawierać logo klienta, dane adresowe, zdjęcia produktów bądĄ aktualne wiadomości promocyjne. W ten sposób klasyczny odbiór może przekształcić się w skuteczne narzędzie marketingowe.

 • Indywidualne rolki kasowe

  Indywidualne rolki kasowe

  Dzięki stałemu śledzeniu standardów rynku i otwartości na potrzeby klientów posiadamy w swojej ofercie rolki kasowe z nadrukiem indywidualnym.

  Te niestandardowe rolki kasowe na odwrocie posiadają powierzchnię reklamową przeznaczoną dla firm, które chcą informować swoich klientów o aktualnych ofertach handlowych. Odpowiedni wizerunek ma wpływy na znajomość danej marki.

  Homologowane zgodnie z normą FSC i offsetowej jakości druku, Nasze indywidualne rolki kasowe zdobywają uwagę klientów szczególnie zorientowanych na promocję i komunikację reklamową. Na dzień dzisiejszy, Nasze rolki kasowe są kanałem komunikacji, który pozwala powszechnie promować wizerunek klienta i ofertę handlową w konkurencyjnych cenach.

 • Rolki termiczne do terminali płatniczych EFT-POS

  Rolki termiczne do terminali płatniczych EFT-POS

  Rolki termiczne do EFT-POS są rolkami papieru termicznego przeznaczonymi do stosowania w terminalach płatniczych POS.

  Rolki EFT-POS są produkowane w wielu niestandardowych rozmiarach tak aby idealnie dostosować się do najpopularniejszych bankomatów i terminali płatniczych.

  Rolki termiczne EFT-POS są produkowane zgodnie ze standardami FSC i obowiązującymi standardami. Oznacza to nie tylko że możesz liczyć na bezpieczne i najwyższej jakości produkty, ale również zakup w pełni ekologicznych produktów.

 • Ekologiczne rolki kasowe

  Ekologiczne rolki kasowe

  Rolki kasowe KINGPAK-Eco są w 100% przyjazne dla środowiska.

  Jest to inteligentna alternatywa od tradycyjnych rolek.

  Eco rolka jest inteligentna, ponieważ jest wykonana według trzech logik bliskich firmie KINGPAK: wysokiej jakości, poszanowania środowiska i oszczędności.

  Rolki ekologiczne są całkowicie przyjazne dla środowiska, począwszy od stosowania etycznych surowców, poprzez właściwy tryb produkcyjny, do transportu i logistyki.

  Rolki ekologiczne wykonane są z surowców pochodzących z lasów zarządzanych w sposób odpowiedzialny, certyfikowanych przez FSC.

  Papier do produkcji rolki KINGPAK-Eco jest produkowany w fabrykach zasilanych ze Ąródeł odnawialnych i dostarczonych do siedziby firmy odpowiednim transportem w celu zmniejszenia emisji CO2.

  Rolki Eco mają zmniejszoną gramaturę dzięki czemu optymalizują i mimalizują zużycie celulozy do ich wyprodukowania.

 • Standardowe rozmiary i dane logistyczne

  Standardowe rozmiary i dane logistyczne

Copyright © 2012-2013 KINGPAK

Powered by SINTE